Targi w Kantonie – jak się do nich przygotować? Targi Kantońskie

kwi 2, 2018 przez

Targi w Kantonie – jak się do nich przygotować? Targi Kantońskie

Targi w Kantonie stanowią jedną z największych tego typu imprez w całych Chinach. To tutaj spotykają się wystawcy, producenci i sprzedawcy, którzy zajmują się niemal każdą możliwą branżą. Z pewnością to doskonała okazja by poznać chiński rynek, jak i również rozpocząć dystrybucję wybranych towarów do Polski. Jednak targi kantońskie to ogromny kompleks – jak więc przygotować się do wizyty?

Targi Kantońskie – trzy dni sprzedaży

Targi w Kantonie podzielone są na trzy dni, podczas których wystawiają się dystrybutorzy i producenci towarów związanych z daną dziedziną. Dzień pierwszy zajmuje elektronika i oświetlenie, dzień trzeci to zaś wystawcy związani z przemysłem medycznym, farmaceutycznym i tekstyliami. Dla większości dystrybutorów zagranicznych najważniejszym dniem jest dzień drugi. To właśnie wtedy rozpoczynają się targi związane z wszelkimi dobrami konsumpcyjnymi, czyli ogromną grupą różnych towarów.

Targi Kanton – jak się przygotować?

Jeśli chodzi o targi Kanton powinniśmy przede wszystkim zyskać informacje na temat wybranych grup produktów lub producentów, których oferta odpowiada naszym oczekiwaniom. Teren, jaki zajmują targi jest tak ogromny, że wiele osób ze świata biznesu rozpoczyna poszukiwania nawet kilka miesięcy wcześniej! Już kilka dni przed rozpoczęciem wydarzenia powinniśmy dysponować listą wystawców i ich umieszczeniem na mapie kompleksu. Pozwoli to na szybkie odnalezienie wybranych grup towarów lub konkretnych producentów, co znacznie ułatwi nam poruszanie po się całym terenie targów kantońskich.