Podróże busem po Europie. Machaj rozkład jazdy

lut 28, 2018 przez

Podróże busem po Europie. Machaj rozkład jazdy

Każdy z nas ma swoje sposoby na podróżowanie. Do dalekich krain najczęściej docieramy samolotem, lokalnie częściej korzystamy z samochodów lub mieszamy te dwa sposoby poprzez dolecenie liniami lotniczymi do danego miasta i wypożyczenie pojazdu. Coraz lepiej rozwija się jednak rynek połączeń komunikacji drogowej: busów, które dowiozą nas niemal do każdego zakątka Europy! Oto cztery największe zalety wykorzystywania tego środka transportu.

1. Bogata oferta przewoźników

Z większych miast Polski dotrzemy przy pomocy busów do niemal każdego dużego miasta w Europie. Szczególną popularnością cieszą się oczywiście połączenia z naszymi sąsiadami, w szczególności z Bratysławą, Pragą i Berlinem. Dzięki systemom przesiadkowym możemy jednak podróżować nawet setki lub tysiące kilometrów!

2. Machaj rozkład jazdy

Przedsiębiorstwa takie jak Machaj rozkład jazdy oferują wyjątkowo atrakcyjny. Znajdziemy tutaj wiele lokalnych połączeń, dzięki czemu szybko dotrzemy do wybranego miejsca. Poza lokalnymi przewoźnikami, możemy również wybrać tych, którzy oferują stałe połączenia o zasięgu kilkudziesięciu lub kilkuset kilometrów.

3. Ceny

Podróżowanie busami jest wyjątkowo tanie. Szczególnie, gdy bilet kupujemy z dużym wyprzedzeniem lub podczas tzw. “last minute”. Musimy jednak pamiętać, że kupowanie biletów na ostatnią chwilę może wiązać się z brakiem dostępnych miejsc.

4. Komfort jazdy

Przewoźnicy coraz bardziej starają się zapewnić odpowiedni komfort jazdy. Nawet dalekie podróże busem nie muszą być uciążliwe! Coraz częściej busy robią odpowiednio długie przystanki na największych stacjach, gdzie można skorzystać z toalety lub zakupić niezbędne akcesoria.