Kalendarz

Maj 2017
P W Ś C P S N
« Kwi   Cze »
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  

Archiwum

Raport z Państwa Środka ma sens

Albert Mierzejewski Chiny

Z przyjemnością ogłaszam, że Albert przyleciał do Chin „na stałe” więc nasza redakcja znowu w komplecie. Napisałem w cudzysłowie ponieważ nikt z nas nie może przywidzieć co przyniesie przyszłość a nasz status w Chinach jest zawsze statusem obcokrajowca (nie ma możliwości uzyskania obywatelstwa). Tak czy inaczej przyjazd Alberta nie wiąże się z żadnym terminowym kontraktem czy studiowaniem czy czymkolwiek co miałoby znamiona ścisłego terminu czasowego.

Blogowanie/vlogowanie/fejsbukowanie stało się ważnym elementem mojego życia i daje znamienne efekty rozpoznawalności w przestrzeni internetowej. Nic tak jednak nie satysfakcjonuje jak żywe spotkania z czytelnikami, widzami kanału na YouTube oraz fanami z Facebooka. Było niedawno wydarzenie polonijne w Kantonie, bankiet organizowany przez Konsulat RP w Kantonie z okazji Święta Konstytucji 3 Maja. Byłem tam obecny. Oprócz gości zagranicznych oraz dyplomatów była też dość spora rzesza Polonii. Dało się wyczuć, że ludzie rozpoznają moją osobę jako prowadzącego Raport z Państwa Środka. Kilkanaście nieznanych mi osób podeszło aby się przywitać i wspominając, że są naszymi czytelnikami, fanami tudzież widzami. Pewnie była też grupa osób która rozpoznała mnie jako Raport ale z jakiś przyczyn nie zagadała, dało się to wyczuć. Tak czy inaczej stwierdzam, że dużo zawdzięczam blogowaniu i że ma to wszystko sens. Statystyki też nie są dla nas najgorsze ale to tylko statystyki. Żywe spotkanie z czytelnikami to mocne paliwo do dalszej pracy.

China 1 China 2 China 3 China 4

Zachęcam wszystkich do kliknięcia „lubię to” w oknie Facebooka na naszym blogu (prawa kolumna, u góry). Na fanpage wrzucamy masę tekstów, materiałów wideo i zdjęć, które nie ukazują się tutaj na blogu więc warto. Zachęcam również do subskrybcji naszego kanału na YouTube. 

Adam Machaj,  szczecin.adam@hotmail.com

Polub i udostępni

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  


CAPTCHA Image
Reload Image