Kalendarz

Wrzesień 2015
P W Ś C P S N
« Sie   Paź »
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930  

Archiwum

Warszawskie Bomby spadną na Chiny

warsaw-bombs-CHINY

CZYTAJ DO KOŃCA – PONIŻEJ KONKURS PRZEZNACZONY DLA POLONII W CHINACH

W dniach 10-19 września b.r. Muniek Staszczyk (T.Love) oraz Mietall Waluś (Negatyw,  Lenny Valentino) wspierani przez Jacka “Pekroza” Perkowskiego, Pawła “Nazima” Nazimka oraz Budzika przeprowadzą bombową inwazję na Chiny. Projekt Warsaw Bombs, pod którego szyldem wystąpią wyżej wymienieni muzycy powstał specjalnie na potrzeby turnee po Chinach i jest niekomercyjnym projektem, którego celem ma być promocja polskiego rocka w Chinach, przygoda oraz super zabawa.

Rockmani zagrają w takich miastach jak Pekin, Chongqing, Guiyang, Kanton i Shenzhen. Oprócz piosenek T.Love i Negatywu repertuar Warsaw Bombs jaki zostanie przedstawiony chińskiej publiczności zostanie wzbogacony o standardy polskiej muzyki alternatywnej innych grup, t.j.: Tilt, KSU, Klaus Mitffoh, Armia, Kryzys, De Press.

19 września, zespół szykuje również niespodziankę, w postaci transmisji koncertu z klubu „Livehouse” z miasta Chongqing. Wydarzenie emitowane będzie na żywo w aplikacji Periscope i udostępnione za darmo na kanałach społecznościowych zespołu. Informacji możecie szukać w serwisach: Twitter, Facebook i YouTube.
Trasa koncertowa została zorganizowana z ogromną pomocą Instytutu Polskiego działającego przy Ambasadzie Rzeczpospolitej Polskiej w Pekinie, Konsulatu Generalnego Rzeczpospolitej w Kantonie oraz miasta Mysłowice.
Patronat medialny nad trasą Warsaw Bombs objął Jarosław Kuźniar – ceniony dziennikarz TVN. To właśnie jego flagowy projekt „GoForWorld” stał się niewątpliwie inspiracją dla muzyków przy organizacji trasy koncertowej w Chinach i pomyśle na transmisje wideo realizowane z Chin.
Przy organizacji i promocji trasy zespołowi pomaga zaprzyjaźniona grupa promotorów z PORTAL EVENT’S z Hong Kongu oraz Paweł Maliszczak z Agencji HARDLEO Ltd. – współorganizator m.in. OFF FESTIVAL w latach 2006-2009. Obie agencje odpowiedzialne były m.in. za występy zespołu NEGATYW w Państwie Środka w 2013 roku.
WARSAW BOMBS CHINA TOUR 2015:
  • 10.09.2015 – Beijing School Bar
  • 12.09.2015 – Guangzhou T:Union
  • 13.09.2015 – Shenzhen Hongiangguan
  • 18.09.2015 – Club Guiyang Hulu Club
  • 19.09.2015 – Livehouse Chongqing Nuts Livehouse
KONTAKT DO MANAGERA:
Management: Marcel Sobota (@PrincipiArt)
tel: (+48) 506 120 097
e-mail: principinoart@gmail.com
Zapraszamy Polonię w Chinach do udziału w naszym konkursie. 
Redakcja bloga Raport z Państwa Środka dysponuje dwiema podwójnymi wejściówkami (4 osoby) na koncerty Warsaw Bombs w Chinach. Aby wygrać bilet należy udostępnić ten post na własnym profilu na Facebooku, wygra osoba, która będzie miała najwięcej udostępnień posta (nie lajków). Proszę aby osoby biorące udział w konkursie poinformowały nas o tym przesyłając e mail na adres szczecin.adam@hotmail.com
Konkurs przeznaczony tylko dla osób, które w dniach 10-19 września będą przebywać na terenie Chin, w miastach gdzie odbędą się koncerty. Nie chcemy aby wejściówki zostały niewykorzystane. Konkurs zostanie rozstrzygnięty w poniedziałek 7. września, o godz. 24:00 czasu chińskiego. 

 

Polub i udostępni

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  


CAPTCHA Image
Reload Image