Kalendarz

Wrzesień 2015
P W Ś C P S N
« Sie   Paź »
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930  

Archiwum

5 nowych filmów na naszym vlogu

vlog Chiny Pekin

Zachęcam wszystkich do zapoznania się z naszymi nowymi produkcjami filmowymi na naszym kanale YouTube.

  1. Serwis komputerowy w Chinach
  2. Wyprawa nad wodospad
  3. Nadajemy z Fuzhou
  4. Czym jeżdżą Chińczycy
  5. Malatang czyli chińskie danie z ulicy

Gwoli ścisłości i w odpowiedzi na Państwa pytania oraz sugestie chciałem poinformować, że ciekawsze oraz bardziej ambitne materiały video pojawią się na naszym kanale w połowie września. Będą to po pierwsze poradniki odnośnie np. cen w Chinach, spraw wizowych, kontaktów interpersonalnych, biznesu, nauki języka, itd.

Kolejną playlistą jaką zamierzamy stworzyć będzie „Azja” (wyłączając Chiny), tutaj liczmy na pomoc oraz współpracę Polonii z innych zakątków Dalekiego Wschodu. Dobrym początkiem będzie mój wyjazd do Tajlandii (21-25 września).

Następna playlista jaką planujemy będzie to „Komentarz z Chin” czyli komentujemy wszelkie sprawy tudzież aferki  społeczno-polityczne jakie dzieją się na całym świecie ze szczególnym uwzględnieniem Polski.

Myślimy też aby stworzyć oddzielną playlistę „Wywiady” gdzie będziemy prezentować wywiady z obcokrajowcami mieszkającymi w Chinach (głównie Polacy ale nie tylko oraz z Chińczykami). Z Chińczykami byłyby to wywiady w języku angielskim i na przyszłość jeszcze taki pomysł aby nagrać kilka odcinków z innych playlist właśnie po angielsku.

Tak więc jeszcze raz zapraszam do subskrypcji oraz promocji naszego kanału. Jeżeli nie macie jeszcze konta na YouTube to może własnie jest to dobry powód aby się zarejestrować.

Polub i udostępni

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  


CAPTCHA Image
Reload Image